„Muzyka u Biedermanna” - kameralne koncerty w perle architektury UŁ

Wczoraj odbył się kolejny koncert z cyklu „Muzyka u Biedermanna” pt. „Estrada młodych”. Tym razem swoim talentem zachwycali pianiści. Kolejny koncert 16 grudnia (chór gospel).

Wraz z początkiem roku akademickiego 2021/2022 Uniwersytet Łódzki wznowił koncerty w Pałacu Alfreda Biedermanna – zabytku przy ul. Franciszkańskiej 1/5. Cykl występów pod nazwą „Muzyka u Biedermanna” zapoczątkowało spotkanie z utworami Fryderyka Chopina. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naszej uczelni.

Wejściówki na kolejne koncerty będą pojawiać się w każdy poniedziałek poprzedzający wydarzenie (na stronie www.kultura.uni.lodz.pl).

Repertuar „Muzyki u Biedermanna” zapewnia Akademia Muzyczna w Łodzi oraz Fundacja im. prof. Stanisława Liszewskiego.

Muzyczne spotkania w Pałacu Biedermanna to jeden z elementów oferty kulturalnej, jaką Uniwersytet Łódzki zapewnia swojej społeczności. Aby być ze wszystkimi wydarzeniami na bieżąco, zapraszamy na fanpage Strefa Kultury UŁ.

Redakcja: Centrum Promocji UŁ