Muzyka u Biedermanna – kameralne koncerty w perle łódzkiej architektury

18 maja zapraszamy społeczność Uniwersytetu Łódzkiego do wysłuchania koncertu w wykonaniu pracowników i studentów Akademii Muzycznej w Łodzi.

W pierwszej części usłyszymy utwory Césarego Francka, Béla Kovácsa, Karola Szymanowskiego i Mikołaja Majkusiaka w wykonaniu akordeonistów, klarnecisty oraz pianisty.

W drugiej części koncertu wystąpi Lodz Chamber Choir - Chór Kameralny Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi pod dyrekcją prof. Dawida Bera.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy wejść na portal Trochę kultury! i postępować zgodnie z prostą instrukcją. Rezerwacja wejściówek zajmuje tylko kilka minut.

Wejściówki na koncerty będą pojawiać się w każdy poniedziałek poprzedzający wydarzenie.

Repertuar „Muzyki u Biedermanna” zapewnia Akademia Muzyczna w Łodzi.

Muzyczne spotkania w Pałacu Biedermanna to jeden z elementów oferty kulturalnej, jaką Uniwersytet Łódzki zapewnia swojej społeczności. Aby być ze wszystkimi wydarzeniami na bieżąco, zapraszamy na fanpage Strefa Kultury UŁ.

Materiał: Centrum Komunikacji i PR